Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Dowiedz się więcej o COOKIESRozumiem
   +48 605 229 727       pn. - pt. 8.00 - 16.00
 Projektowanie Podstawową rolą ogrodzenia jest oddzielenie posesji od ulicy i sąsiadujących budynków. Zaplanowanie tego etapu pozwoli wykreować spójną przestrzeń wokół budynku, która jest nie tylko estetyczna, ale również funkcjonalna i trwała. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zaoferować Państwu usługi najwyższej jakości.

Projektowanie

Podstawową rolą ogrodzenia jest oddzielenie posesji od ulicy i sąsiadujących budynków. Zaplanowanie tego etapu pozwoli wykreować spójną przestrzeń wokół budynku, która jest nie tylko estetyczna, ale również funkcjonalna i trwała. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zaoferować Państwu usługi najwyższej jakości.

PROJEKTOWANIE

Ogrodzenie - Twoja wizytówka.

 

BerdA  OgrodY jest rekomendowanym przez SEMMERLOCK stein+design projektantem i wykonawcą systemów ogrodzeń w woj.podlaskim. Dokładamy wszelkich starań aby projektowane przez nas ogrodzenia były indywidualnie dopasowane do Państwa potrzeb i upodobań.

Na etapie projektowym staramy się być w ciągłym kontakcie z naszymi klientami, tak aby efekt końcowy był spełnieniem oczekiwań inwestora.

 

 

PROJEKTUJEMY OGRODZENIA SYSTEMOWE:

-murowane

-panelowe na fundamencie

-panelowe z gotowymi elementami podmurówki

© Copyright 2017    Berda Ogrody - Strona Główna