Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Dowiedz się więcej o COOKIESRozumiem
   +48 605 229 727       pn. - pt. 8.00 - 16.00
logo Pracowania Architektury Krajobrazu
Berda Ogrody -Pracowania Architektury Krajobrazu

Pracowania Architektury Krajobrazu

BerdA OgrodY powstała z zamiłowania do tworzenia i aranżowania przestrzeni wokół Nas.

 

Tworzy ją zespół fachowców z zakresu: architektury krajobrazu, ogrodnictwa oraz brukarstwa. Nasi specjaliści to przede wszystkim ludzie z pasją, których wiedza i doświadczenie owocują solidną i rzetelną pracą.


Aranżowanie terenów zielonych sprawia nam wielką radość. Projektowanie i realizacja Państwa wymarzonego ogrodu to wyzwanie, któremu staramy się sprostać każdego dnia. Z profesjonalnym podejściem do powierzonych nam  zadań oraz wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem dbamy o pełną satysfakcję naszych klientów, która jest dla nas najważniejsza.


Założenia tworzone przez BerdA OgrodY mają charakter indywidualny i niepowtarzalny. W projektach jak i realizacjach uwzględniamy wszystkie Państwa potrzeby, wskazówki, oczekiwania, a także wymagania co do finalnego efektu. Nasza praca ma na celu zapewnić Państwu idealne miejsce do spędzania wolnego czasu w przestrzeni własnego ogrodu.

 

W projektowaniu terenów zieleni na równi traktowane są przez nas aspekty siedliskowe, środowiskowe i architektoniczne występujące na danym obszarze. Dążymy do tego, aby tworzone przez nas założenia harmonijnie komponowała się z otoczeniem, tworząc spójną i wyrazistą przestrzeń.

 

GWARANCJA JAKOŚCI


Współpracujemy ze sprawdzonymi gospodarstwami szkółkarskimi z naszego regionu. Firmy, z którymi współdziałamy podobnie jak my, stawiają na jakość wykonywanych usług. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu kompleksowe rozwiązania z gwarancją użycia najwyższej klasy materiałów. Nieustannie dbamy o rozwój firmy, aby w pełni realizować inwestycje zdobywając uznanie i zaufanie naszych klientów.

 

Dlaczego warto zamówić projekt?

więcej
 

Wyceń swój ogród.

więcej

Klienci o Nas

Białystok, os Mickiewicza - POLBRUK

Zadowoleni z wykonania polbruku na posesji wystawiamy pozytywną rekomendację dla przyszłych klientów. Chcielibyśmy zwłaszcza podziękować i podkreślić zaangażowanie Pani Justyny, która świetnie przygotowała wizualizcję i pilotowała wykonanie. J. Lewkowicz

 
Hermanówka, Dom rekolekcjny-NAWIERZCHNIA, OGRODZENIE, NASADZENIA ROŚLIN

Bardzo polecam firmę BerdA-Ogrody. Bardzo solidna, rzetelna i uczciwa. Można na nich liczyć. Ewa Gierejko - Wspólnota "Kairos"

 
Grzegorz Wierchowiec, Partner w Qualio – Badania i Działania Społeczne S.C.

Polecam firmę Berda Ogrody wszystkim, którzy poszukują rzetelnego wykonawcy i projektanta zieleni obdarzonego inwencją, ale też twardo stąpającego po ziemi. O tym, że Berda Ogrody jest takim właśnie partnerem, miałem okazję przekonać się podczas realizacji ogrodu sensorycznego w Supraślu w ramach ogólnopolskiego konkursu Cif – Witaj Piękna Polsko. Końcowy efekt przerósł nasze oczekiwania , ale nie tylko on - także komunikatywność, otwartość oraz życ

 
Firma 4

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu,

 
© Copyright 2017    Berda Ogrody - Strona Główna