Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Dowiedz się więcej o COOKIESRozumiem
   +48 605 229 727       pn. - pt. 8.00 - 16.00
 Dlaczego warto zamówić projekt? Projekt ogrodu jest graficznym przedstawieniem Państwa wymarzonej przestrzeni.  Dzięki prawidłowo opracowanemu planowi, możliwe jest rozwiązanie szeregu problemów, jakie można spotkać na działce. Cały proces projektowy ma na celu stworzenie wizji, która w najlepszy sposób będzie odpowiadała Państwa wymaganiom oraz oczekiwaniom. Prawidłowo przygotowany projekt wykonawczy umożliwi precyzyjną kalkulację materiałów, wycenę prac oraz łatwą i sprawną realizację ogrodu.

Dlaczego warto zamówić projekt?

Projekt ogrodu jest graficznym przedstawieniem Państwa wymarzonej przestrzeni. Dzięki prawidłowo opracowanemu planowi, możliwe jest rozwiązanie szeregu problemów, jakie można spotkać na działce. Cały proces projektowy ma na celu stworzenie wizji, która w najlepszy sposób będzie odpowiadała Państwa wymaganiom oraz oczekiwaniom. Prawidłowo przygotowany projekt wykonawczy umożliwi precyzyjną kalkulację materiałów, wycenę prac oraz łatwą i sprawną realizację ogrodu.

Każdy projekt przygotowywany jest indywidualnie, z uwzględnieniem wszystkich czynników środowiskowych oraz architektonicznych: gleby, nasłonecznienia, wilgotności, spadków terenu, intstalacji podziemnych, istniejących elemenów architektonicznych.  

Przede wszystkim projekt uwzględnia Państwa oczekiwania, inspiracje i wizje, co pozwala nam spełnić wszystkie wymogi inwestorskie z dostosowaniem ich do uwarunkowań wodno-środowiskowych działki.

Każdy z tworzonych przez BerdA OgrodY projektów jest od podstaw przygotowywany i dostosowany do danego miejsca, a także  Państwa wyobrażeń wobec  kształtowania przestrzeni otaczającej dom.

Przy zakupie projektu mają Państwo pewność, że wszystkie rośliny będą odpowiednio dobrane i  harmonijnie skomponowane. Proponowane rozwiązania architektoniczne, będą odpowiedzią na problematyczne kwestie związane ze spadkami terenu, powierzchnią, infrastrukturą podziemną czy stanowiskiem. Dążymy do tego, aby proponowane elementy małej architektury i nawierzchnie oraz nasadzenia zieleni tworzyły spójną całość.

Wciąż się szkolimy, aby podnosić nasze kwalifikacje i zapewnić Państwu obsługę najwyższej jakości. Śledzimy nowinki ze świata architektury krajobrazu i designu. Jesteśmy na bierząco z najnowszymi trenadami w tematyce ogrodów. Wszystkie te zabiegi z naszej strony sprawiają, że projektujemy niebanalnie, ciekawie i funkcjonalnie.

 

 

Projekt Wykonawczy

Po zaakceptowaniu przez Inwestora przygotowanej koncepcji, uwzględniając jego sugestie, nowe pomysły, poprawki i zmiany, przystępujemy do projektu wykonawczego.

W jego skład wchodzi:

CZĘŚĆ PROJEKTOWA, w której skład wchodzą rzuty ogrodu w skali 1:100 lub 1:200 , projekty techniczne ogrodu, nawierzchni, ogrodzenia, instalacji oświetleniowej, systemu nawadniającego z wymiarowaniem, projekt wykonawczy małej architektury, projekt nasadzeń, zestawienie roślin, wizualizacje 3D i przekroje ogrodu.

CZEŚĆ OPISOWA, w której zawarty jest opis koncepcji dobór materiałów, zalecenia pielęgnacyjne oraz kosztorys oferowy i harmonogram prac.

 

Dlaczego warto zamówić projekt?

więcej
 

Wyceń swój ogród.

więcej
© Copyright 2017    Berda Ogrody - Strona Główna