Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Dowiedz się więcej o COOKIESRozumiem
   +48 605 229 727       pn. - pt. 8.00 - 16.00
 Projektowanie Profesjonalnie projektujemy nawierzchnie, które łączą w sobie estetykę oraz funkcjonalność. Niebanalne rozwiązania i indywidualne podejście architektów krajobrazu pozwala wykreować nam unikalną przestrzeń. Projektujemy nawierzchnie na prywatnych posesjach jak również przy budynkach użyteczności publicznej.

Projektowanie

Profesjonalnie projektujemy nawierzchnie, które łączą w sobie estetykę oraz funkcjonalność. Niebanalne rozwiązania i indywidualne podejście architektów krajobrazu pozwala wykreować nam unikalną przestrzeń. Projektujemy nawierzchnie na prywatnych posesjach jak również przy budynkach użyteczności publicznej.

ZAJMUJEMY SIĘ PROJEKTOWANIEM NAWIERZCHNI

Projekt nawierzchni BerdA OgrodY to bardzo istotny element przy tworzeniu ogrodu. Wytycza on nam miejsca rabat roślinnych, prowadzi do domu, garazu oraz  innych zakąków zlokalizowanych w ogrodzie. Dodatkowo nawierzchnia jak i roślinność jest wizytówką każdego domu. Wybierany przez nas materiał do projektów jest zawsze najwyższej jakości, tak aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

 

Nasi projektanci pomogą Państwu w doborze materiałów zgodnie z Państwa potrzebami i upodobaniami.

 

 

PROJEKTUJEMY NAWIERZCHNIE Z NASTĘPUJACYCH MATERIAŁÓW:

- nawierzchnie żwirowe,

- nawierzchnie  betonowe,

- z kostki brukowej,

- z kostki kamiennej,

- z bruku klinkierowego,

- z płyt chodnikowych,

- z płyt kamiennych łamanych lub ciętych.PONADTO:

- palisady,

- krawężniki i obrzeża betonowe lub kamienne,

- płyty ażurowe,

- nawierzchnie placów zabaw,

- schody terenowe i pochylnie.

NET-SAFE © Copyright 2017    Berda Ogrody - Strona Główna