Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Dowiedz się więcej o COOKIESRozumiem
   +48 605 229 727       pn. - pt. 8.00 - 16.00

Etapy Pracy

 .Spotkanie

Jest początkiem współpracy między BerdA OgrodY, a Państwem.

 .Koncepcja

Pierwsza wizja przyszłego projektu stworzona przez zespół naszych architektów.

 .Projekt Wykonawczy

Dopracowana, kompletna wizja Państwa ogrodu.

 .Realizacja

Urzeczywistnienie projektu.

 .Pielęgnacja

Utrzymanie ogrodu w nienagannym stanie i formie.

Spotkanie

I SPOTKANIE – ROZMOWA

Polega na zapoznaniu się z oczekiwaniami, co do wyglądu przyszłego ogrodu, co ma się w nim znajdować, według jakich kryteriów mamy dobierać rośliny, odbywa się na projektowanym terenie, dojazd na teren ogrodu GRATIS.


II SPOTKANIE – PREZENTACJA 2 WERSJI PROJEKTU KONCEPCYJNEGO:

Zaprezentowanie naszych pierwszych wizji, co do wyglądu ogrodu, wyboru konkretnej koncepcji i jej dopracowaniu, odbywa się w biurze BerdA OgrodY, ul. Serwisowa 8 w Białymstoku, jeśli chcą Państwo by spotkanie odbyło się na projektowanym terenie, nasz dojazd to: 1,50 zł/km.

Na tym etapie następuje podpisanie umowy na wykonanie przez nas projektu ogrodu.

 

III SPOTKANIE – PREZENTACJA WYBRANEJ WCZEŚNIEJ PRZEZ PAŃSTWA KONCEPCJI, JAKO PROJEKTU WYKONAWCZEGO Z NANIESIONYMI ZMIANAMI.

Spotkanie to  podobnie jak poprzednie, ma na celu dopracowanie już projektu wykonawego, tak aby w 100% spełniał on Państwa oczekiwania. Odbywa się ono również u nas w biurze, ul. Serwisowa 8 w Białymstoku, jeśli chcą Państwo by spotkanie odbyło się na projektowanym terenie, nasz dojazd to: 1,50 zł/km.IV SPOTKANIE – ODDANIE PEŁNEGO PROJEKTU I ROZLICZENIE

Zatwierdzona przez inwestora wersja projektu wraz z naniesionymi poprawkami staje się rzeczywistym dokumentem, który zostaje przekazany w biurze BerdA OgrodY, ul. Serwisowa 8 w Białymstoku, jeśli chcą Państwo by spotkanie odbyło się na projektowanym terenie, nasz dojazd to: 1,50 zł/km.

NET-SAFE © Copyright 2017    Berda Ogrody - Strona Główna